Ciężki los ursynowskiego Nugat O2.

Ursynów jest jedna z tych warszawskich dzielnic, gdzie wiaty przystankowe po prostu straszą. Nie dziwi, zatem zainteresowanie tematem zarówno lokalnej prasy jak i mieszkańców zapewnianych wielokrotnie, ze nowe wiaty w pierwszej kolejności, choćby w części pojawią się na ich dzielnicy. Ku ich zaskoczeniu ZTM na interpelacje tamtejszego radnego odpisał niedawno już o wiele mniej jednoznacznie.

Z pisma wynika, że choć w tym roku w Warszawie ma zostać zamontowanych pierwszych 180 wiat to raczej Ursynów nie ma, co na nie liczyć. Jest to spowodowane wieloma ustaleniami oraz uwarunkowaniami w ramach partnerstwa publiczno prywatnego projektu „Przystanek Komunikacji Miejskiej”.

Najbardziej o nową wiatę walczyli użytkownicy korzystający z przystanku Nugat, O2, który jest w opłakanym stanie. Czy ta lokalizacja znajdzie się wśród 1580 nowy wiat, które w stolicy mają stanąć w latach 2014-2016 nie wiadomo. Może będzie mieć szczęście. Wszystko jak zawsze w rękach urzędników. Oby głos mieszkańców i odpowiednia kartka papieru odnalazła się i prośby osób z przystanku Nugat O2 zostały wysłuchane..